O nas

photodune-3551207-smiling-people-xs

Firma została założona w 2009 roku i od początku swojej działalności zajmuje się pozyskiwaniem nieruchomości pod zabudowę usługowo handlową, mieszkaniową oraz magazynową. Poszukujemy według wytycznych naszych klientów każdych nieruchomości na rynku.

Quality invest sp. z o.o. jest jedną z firm działających w ramach firm rodzinnych skupiających się w ogólnie pojętej branży nieruchomości. Oprócz wyżej wspomnianych nieruchomości oferujemy przygotowanie profesjonalnej koncepcji zagospodarowania terenu i propozycji zagospodarowania terenu w kilku wariantach. Posiadamy doświadczenie w uzyskiwaniu finansowania pod inwestycję naszych klientów i pod każdą z nich przygotowujemy profesjonalny Biznes Plan.

Właścicielem firmy jest Michał Krzymiński posiadający wieloletnie doświadczenie przy współpracy z największymi deweloperami tej branży. Uczestniczył na każdym etapie procesu inwestycyjnego począwszy od wyszukania i zakupu nieruchomości poprzez wszystkie procesy administracyjne aż po otrzymanie pozwolenia na budowę i oddanie budynku do użytkowania.

Wartości
W naszej firmie koncentrujemy się na korzyściach, jakie możemy dostarczyć naszym Klientom, zapewniając im skuteczne rozwiązania. Zadowolenie i zaufanie naszych Klientów to dla nas priorytet. Główne wartości jakimi kierujemy się w biznesie to:

Przywiązanie do jakości
Otwartość
Bezpieczeństwo
Uczciwość
Lojalność